کاربر گرامی، جهت استفاده بهینه از وب سایت دی وی دی فابریک و همچنین آشنایی با حقوق و تعهدات شما نسبت به فروشگاه دی وی دی فابریک، خواندن متن زیر توصیه شده و شخص شما با ورود به فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک تمامی این شرایط را پذیرفته و نسبت به آن ها متعد می‌شود. لازم به ذکر است که تمامی محتویات وبسایت دی وی دی فابریک ، شبکه های اجتماعی مرتبط و صفحاتی که به طور رسمی از داخل وب سایت معرفی و کنترل میشوند، کاملا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و همچنین قوانین وبسایت اعتماد الکترونیک و ساماندهی (رسانه های دیجیتال) به فعالیت خود ادامه می دهد.

تعهدات اولیه دی وی دی فابریک

فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک، در نظر دارد محیطی مناسب برای کاربران و مشتریان خود فراهم آورد به شکلی که همه افراد بدون در نظر گرفتن سن، تخصص، جنسیت و غیره، بتوانند به روز ترین کالاهای آی تی را با مناسب ترین قیمت مشاهده، بررسی و تهیه نمایند. برای رسیدن به این هدف، فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک با رعایت حقوق فروشنده و مصرف کننده و همچنین مقررات سازمان های اصناف و تجارت الکترونیکی،موظف به فروش محصولات خود میباشد.

مشتری‌های ما

مشتریان این فروشگاه اعم از کاربران و همکاران می توانند از طریق مشاهده وبسایت، ارتباط از طریق چت، ایمیل و یا تماس با فروشگاه دی وی دی فابریک از وضعیت موجودی فروشگاه مطلع شوند و برای خرید کالای مورد نظر اقدام نمایند. فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک به عنوان مرجع تخصصی مولتی مدیا فابریک، تمامی بازدیدکنندگان (اعم از فروشندگان دیگر) را به عنوان مشتری دانسته و با آن ها طبق قوانین مشتری و مشتری مداری برخورد می نماید.

اطلاعات مشتری

تا قبل از ثبت نام در وبسایت هیچ گونه اطلاعاتی از کاربر درخواست نمیشود. پس از ثبت نام در وبسایت و خرید، از کاربر اطلاعات احراز هویت در خواست میشود. وب سایت دی وی دی فابریک با این اطلاعات طبق قوانین و سیاست های حفظ حریم شخصی برخورد می کند و فروشگاه دی وی دی فابریک در زمینه حفظ و نگهداری آن ها متعد می باشد.

ارتباطات

راه های ارتباط مشتریان یا شرکت ها با فروشگاه دی وی دی فابریک از طریق چت داخل وبسایت، تماس با شماره تلفن ۶۶۸۸۰۶۱۰-۰۲۱ ، ایمیل های ثبت شده در بخش تماس باما و یا مراجعه حضوری به فروشگاه دی وی دی فابریک می باشد.

جهت ارسال اطلاعات غیر نوشتاری به فروشگاه می توانید از بخش تماس باما اقدام بفرمایید و فایل خود را به دست کارشناسان برسانید.

البته استفاده از ابزارهای ارتباطی برای ارسال مطالب و تبلیغات شامل موارد فوق نبوده و جنبه ی خبری تبلیغاتی دارد.

خرید و ارسال کالا

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک به معنی تعهد مشتری به قوانین و مقررات فروشگاه بوده و می بایست به آنها احترام گذاشته و نسبت به خرید خود مسئول باشد و انتخاب خود را آگاهانه انجام دهد.

آموزش های لازم جهت ثبت نام و ثبت سفارش در وبسایت موجود بوده و با مراجعه به آن ها میتوانید پاسخ سوال های مربوطه را بیابید.

امکان ثبت سفارش همه روزه در وبسایت وجود داشته و پس از تکمیل سفارش، کالای شما در پروسه بررسی و ارسال قرار می گیرد که این پروسه از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد. توضیحات بیشتر درباره ارسال کالا در وبسایت موجود میباشد.

پرداخت

تمام پرداخت های اینترنتی فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک از طریق درگاه های امن و از طریق پروتکل های HTTPS صورت میگیرد و بدیهی است که صفحات ایمن شده با پروتکل حاوی مجوز SSL بوده( نشان HTTPS سبز رنگ در ابتدای URL) و از درز هرگونه اطلاعات شخصی و کاربری جلوگیری می نماید.

دیگر روش های پرداخت نیاز به مراجعه حضوری داشته و پیگیری های بعد از پرداخت از طریق تلفن به کاربر ابلاغ می گردد.

همچنین کاربر می تواند با انتخاب پرداخت در محل با استفاده از دستگاه های بانکی پرداخت خود را انجام دهد.

لازم به ذکر است که هرگونه پرداخت درون فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک، به معنی یک قرارداد میان فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک و خریدار(کاربر) بوده و سندیت قانونی دارد.

لذا در صورت برو هرگونه مشکل و یا مقایرت، تبصره های خرید باید توسط فروشنده و خریدار بررسی گشته و معامله تکمیل گردد.

محتوی

تمام اطلاعات و محتوی اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک، صفحات و پیوست های مجاز آن، متعلق به فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک بوده و هرگونه استفاده از آن برای کابرد های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.

تمامی اخبار و نقد و بررسی های موجود در وبسایت صرفا جهت اطلاع رسانی به مشتری و کمک به وی برای انتخاب بهتر بوده و دیدگاه های موجود بنابر دید بررسی کنند و تحلیل گر بوده و دیدگاه تجاری یا تعصب انگیز ندارد.

سیاست‌های قیمت گذاری

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی دی وی دی فابریک، ارائه محصولات مولتی مدیا با بهترین قیمت بوده و این فروشگاه همواره در تلاش است با رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به فروشنده و تامین کننده ، در جهت رضایت همگانی قدم بردارد.